Поради з окремих предметів

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  (завантажити)

Навчальні матеріали на допомогу вчителям в організації дистанційного навчання (завантажити)

МАТЕРІАЛИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ З МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ) /ознайомитись/

Дистанційне навчання з фізики (завантажити)

Дистанційне навчання. Уроки з фізики. 7-11 класи

На допомогу вчителю української мови та літератури (дистанційне навчання)

Інтернет-ресурси для організації дистанційного навчання та підготовки до ЗНО з історії /ознайомитись/

Методичні рекомендації щодо науково-методичного супроводу дистанційного навчання здобувачів освіти із зарубіжної літератури на період карантину (завантажити)

ЕКСПРЕС-УРОКИ ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ 5-11 КЛАСІВ. ФІЛОЛОГІЧНИЙ ОЛІМП

Методичні рекомендації щодо організації проведення навчальних занять з іноземної мови за допомогою дистанційних технологій для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти в умовах карантину з 06.04. по 23.04.2020р. (завантажити)

Методичні рекомендації щодо науково-методичного супроводу дистанційного навчання здобувачів освіти з англійської мови на період карантину (завантажити)

Дистанційне навчання. На допомогу учителям біології, екології, «Основ здоров’я»

Дистанційне навчання. На допомогу учителям природознавства та географії

Дистанційне навчання. На допомогу учителям хімії

Дистанційне навчання. На допомогу учителям трудового навчання

Дистанційне навчання. На допомогу учителям образотворчого мистецтва