Посилений карантин в Україні з 17 березня: які обмеження будуть діяти

Дата: 16.03.2020 20:05

Кабінет міністрів посилив карантинні заходи у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу в Україні. Про це повідомляє Урядовий портал.

Які обмеження будуть діяти з 17 березня:

• Заборонено приймати відвідувачів закладам культури, ТРЦ, спортивним закладам, ресторанам, кафе, кінотеатрам та іншим закладам харчування, розваг та послуг. Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, а українці зможуть замовити її доставку.
  • З 12:00 18 березня заборонено залізничне, авіа, автобусне міжміське пасажирське перевезення, а також робота метро. Перевезення пасажирів у містах може здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі і таксі та до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю. Нацполіція буде контролювати дотримання цих норм.
  • Запроваджено у Чернівецькій та Житомирській областях режим надзвичайної ситуації.
  • Тимчасово заборонено планові заходи і операції у лікарнях, їх частково перекваліфікують у заклади медичної допомоги.
  • Заборонено масові заходи за участю понад 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.

Кабінет міністрів під час засідання 16 березня ухвалив рішення щодо тимчасового припинення авіа— та автобусного міжміського сполучень. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram. "З 18 березня забороняють залізничні, авіа- та автобусні міжміські й міжобласні пасажирські перевезення. Нацполіція буде контролювати дотримання цих норм. З 12.00 18 березня в Україні припиняються залізничні, авіаційні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення, а з 17 березня зупиняється робота метро у містах", — сказано у повідомленні.