Семінар «Наступність роботи дошкільної та початкової освіти»

Дата: 16.02.2019 10:43

15.02.2019р. на базі Лисанівського НВК «ЗОШ І-ІІст., ДНЗ» відбувся семінар вихователів закладів  дошкільної освіти Старосинявської селищної ради та  вчителів перших класів НУШ на  тему: «Наступність роботи дошкільної  та  початкової освіти».

Класовод  1 класу Мазурець Л.М. розпочала урок  ранковою зустріччю на  тему «Усмішка» та  урок: «Фізичні  вправи і загартування»; інтегроване  заняття на  тему: «Пригоди маленької рибки», вихователь закладу  дошкільної освіти  Корнійчук Л.Я., Логвин Т.А.  провели тренінгові заняття «Дозволь собі  бути щасливим».

Директор освітнього закладу Безсмертна К.І., методисти відділу  освіти, молоді, спорту, культури Грохольська Г.В. та Ніколаєць В.П. у підсумку  роботи звернули увагу  на  те, що вступ  до школи  –  переломний період в  житті дитини. Однак  і  дитячий  садочок,  і  школа є ланками єдиної системи  освіти і  виховання.

Головною умовою забезпечення  наступності у  вихованні  та  навчанні є спрямованість педагогічного процесу закладу  дошкільної освіти і  початкової освіти на  всебічний розвиток особистості дитини.

Учасниками  семінару розроблено рекомендації щодо наступності ЗДО та  початкової ланки для подальшої роботи НУШ.