Фінальні змагання Спартакіади школярів з волейболу серед юнаків

Дата: 20.02.2019 12:12

19 лютого в спортивній залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім О.Романенка відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів з волейболу серед юнаків.

Четвірка команд виборювала першість, а саме: Старосинявського НВК ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім О.Романенка, Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,технологічний  ліцей», Новосинявської ЗОШ І-ІІІст, Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІст.,ДНЗ».

Напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру із суперником, щоб завоювати І місце.

В підсумку за 3-4 місця зустрілися команда Мшанецького НВК та Пасічнянського НВК, перемогу святкувала команда Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІст.,ДНЗ».

Переможцем Спартакіади школярів 2019 року турніру з волейболу  серед  юнаків  стала команда Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія» ім О.Романенка С, яка в напруженій, драматичній спортивній боротьбі перемогла команду Новосинявської ЗОШ І-ІІІст.

Начальник відділу освіти,молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Пузирук О.М. побажав юнакам вдалих стартів і перемог, вести здоровий  спосіб життя , а також тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, та всіляких життєвих гараздів і вручив капітанам команд грамоти відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.