Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Старосинявської ОТГ

Дата: 23.12.2020 16:51

21 грудня 2020 року в актовому залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім.О.Романенка відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Старосинявської ОТГ.

В нараді взяли участь: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Старосинявської ОТГ О.Ф. Попик, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради О.М.Пузирук, спеціалісти відділу освіти та працівники " Центру професійного розвитку педагогічних працівників" Старосинявської селищнолї ради.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території гострої респіраторної хвороби COVID, доповідач: Гринчук С.В.

2. Організація дистанційної форми навчання, доповідач: Сивопляс Н. В.

3. Новий санітарний регламент для шкіл: що змінилося?, доповідач: Скригунець П.М.

4. Вчитель року - 2021р., доповідач: Грохольська Г. В.

5. Формувальне оцінювання вчителів початкових класів НУШ, доповідач: Ніколаєць В.П.