Мистецько-освітянській акції «VIVAT»

Дата: 04.06.2021 18:29

Молодь держави – її намисто, обдаровані діти – перлинки цієї прикраси. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

У нашій територіальній громаді створено всі умови для розвитку талановитої молоді, яка вплітає у національний вінок цвіт свого таланту. Традиційно у перші дні літа ми віншуємо тих учнів, вихованців закладів позашкільної освіти, хто своїм трудом здобув вагомі досягнення у науці, творчості, спорті на мистецько-освітянській акції «VIVAT».

Цьогоріч лауреатами премії, кошти на яку були виділені депутатами Старосинявської селищної ради в рамках реалізації Комплексної програми розвитку освіти Старосинявської селищної ради на 2021-2025 роки, стали 35 здобувачів освіти Старосинявської ОТГ.

Лауреатів акції «VIVAT» тепло привітали перший заступник селищного голови О.Ф.Попик, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради О.М.Пузирук, заступник начальника Н.В.Сивопляс, висловили слова щирої вдячності їх наставникам та вручили Подяки відділу освіти, молоді, спорту, культури за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти територіальної громади.