Стратегічні цілі та орієнтири на шляху до якісної освіти

Дата: 31.08.2021 21:46

31 серпня 2021 року освітяни Старосинявщини обговорили стратегічні цілі та орієнтири на шляху до якісної освіти

2021-2022 н.р. на розширеній колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

У заході взяли участь селищний голова В.Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Попик, начальник відділу освіти О.Пузирук, працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури, виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, працівники комунальних установ ІРЦ та ЦПРПП, керівники ЗЗСО, ЗДО, керівники позашкільних закладів освіти, представники освітніх установ, голови профкомів закладів освіти.

На даному засіданні підведено підсумки роботи

за 2020-2021 н.р. та накреслено основні цілі та орієнтири на шляху до якісної освіти.