Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Фінальні змагання Спартакіади школярів з волейболу серед дівчат

Дата: 27.02.2019 09:24
Кількість переглядів: 79

26 лютого в спортивній  залі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О. Романенка відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів  з волейболу  серед дівчат 2002  року народження і молодші.

Напружено проходили ігри, кожна команда намагалась показати найкращу свою гру із суперником, щоб стати переможцем змагань.

Четвірка  команд виборювала  першість, а саме: Старосинявського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О.Романенка, Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,технологічний  ліцей», Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст, Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,ДНЗ».

ІV місце залишилося  за  командою дівчат  Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,технологічний  ліцей» (вчитель Корчевний  В.В.).

ІІІ місце  за  командою Мшанецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,ДНЗ» (вчитель Голощук  О.В.).

Друге  місце  турніру  вибороли дівчата  з Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бесєда М.І.).

Переможцем   Спартакіади школярів 2019 року з волейболу  серед  дівчат   стала команда Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» ім. О. Романенка, яка виграла всі матчі  у своїх суперниць (вчитель Хоменко О.П.)

Головний  спеціаліст  відділу  освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Скригунець П.М.  побажав дівчатам вдалих  стартів і  перемог, успіхів  у навчанні, а також наставникам талановитих, наполегливих учнів, та усіляких життєвих гараздів і вручив  капітанам команд  грамоти відділу.