A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Художньо-естетичний напрям

В Україні люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. А діти особливо розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Саме тому були започатковані гуртки художньо-естетичного напряму. Тут діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам’ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у гуртках у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне — любов до творіння!
Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей.

 

Рухома іграшка Жук-сонечко керівник Сопрун Т.І.

Малюємо картину керівник Нуцаль Н.М.

Панно "Стильна" керівник Брушко Л.І.

Зірочка з фетру майстер-клас Сопрук О.А.

Мишенятко майстер-клас Алексової О.В.

Лялька-мотанка керівник Миколаєць М.С.

Панно "Все буде Україна" керівник Миколаєць М.С.

Квіти - символи України 

Ляльковий театр впливає на глядачів цілим комплексом засобів: художні образи - персонажі, оформлення і музика - все це разом узяте в силу образно-конкретного мислення молодшого школяра допомагає дитині легше, яскравіше і правильніше зрозуміти зміст літературного твору, впливає на розвиток його художнього смаку.

Найяскравіше відображення ляльковий спектакль знаходить в творчих іграх: діти влаштовують театр і самі або за допомогою іграшок розігрують бачене. Ці ігри розвивають творчі сили і здібності дітей. Таким чином, ляльковий театр має велике значення для виховання та всебічного розвитку дітей.

Лялькова вистава керівник Сопрун Т.І.

Картина "Фіолетове натхнення" керівник Пузік А.В. 

Проявляти своє винахідництво, фантазію, дати друге життя паперу, розвинути творчі здібності, сформувати естетичні смаки допомагає дітям гурток «Орігамі». Цей гурток користується великою популярністю серед дітей. Вихованці вчаться складати неповторні речі з паперу, які надзвичайно привабливі. Із простих фігурок створюють цікаві композиції.

Голуб миру керівник Литвинюк С.М.

 

Фотографія давно стала складовою частиною людської культури. Із винайденням фотографії людство отримало універсальний засіб пізнання світу. Дякуючи фотографії, наші знання про дійсність, часто важкодоступні і такі, що добуваються складним шляхом, можуть бути переведені у форму візуальних зображень, що легко сприймається, а також інтегровані у найбільш активну для сприйняття образну форму. Сучасна цифрова фототехніка у поєднанні з ком'ютером і мультимедіапроектором дозволяє проектувати процеси, що спостерігаються через окуляр мікроскопа на великий екран для спостереження учнів класу, фіксувати цікаві спостереження і тиражувати їх у потрібній кількості. Подібне застосування фотографії може знайти застосування на уроках фізики, хімії, біології.

З днем фотографа Керівник Брушко Л.І

 

Вхід для адміністратора