Ми допомагаємо

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» Старосинявськоі селищної ради продовжують роботу щодо зняття психологічної напруги та формування стресостійкості серед дітей та дорослих.
Практичним психологам, логопедом проводяться індивідуальні заняття та психологічні ігри з дітьми, забезпечується психологічна підтримка батьків.

Щоб допомогти дітям, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням та піклуватись про здоров'я, безпеку та розвиток дітей під час війни,психологи Старосинявськоі ТГ
проводять онлайн і офлайн індивідуальні консультації.

В період з 01.07.2022 року в Комунaльну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради звернулось 2 сім'ї (3-є дітей з ООП) з числа тимчасово переміщених осіб з тимчасово окупованих територій. 2-є дітей проживaли у м.Соледар Донецької області, 1 дитина у смт. Володимирівка Волноваського району Донецької області. В наявності висновки про комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку особи (КО). Одній дитині у серпні буде проведено повторну КО для визначення рівня підтримки та допомоги.

Надано 3 консультації батькам дітей директором та фахівцями (консультантами) ІРЦ, проведено 3 демонстраційних корекційних заняття із дітьми. При остаточному визначенні батьками дітей місця перебування та навчання будуть проводитися корекційні заняття із даними дітьми на базі ІРЦ фахівцями (консультантами) ІРЦ.

Варто знати!

В містечку Стара Синява працює пункт психологічної допомоги.
Усі ,хто потребує допомоги спеціалістів ,можуть звертатись:

-служба безкоштовної допомоги
- психологічна підтримка учасників бойових дій та їх сімей
-психологічна підтримка для  сімей переселенців

Старосинявський ліцей ім.Олександра Романенка
вул.Грушевського,17