A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Краєзнавчий клуб: «Любов до рідного – могутнє диво»

      Рідна земля - це колиска, яка качає нас на хвилях життя. Вона підхоплює, коли ми падаємо, вкриває від усіляких негараздів і життєвих колотнеч, вчить нас людській доброті, взаємодопомозі, відданій дружбі і вірному коханню. А любити землю своїх батьків неможливо, коли не знаєш її історії, духовних витоків. Протягом усього свого життя людина зберігає у своєму серці любов до землі, де вона народилася і людей, що її заселяють. А земля Старосинявська славиться родючими чорноземами, смарагдовими лісами. Золотисті лани, щедрі вишневі та яблуневі сади є справжнім багатством нашого краю.

     Любов до Батьківщини починається з любові до рідного краю. Любов до Батьківщини - це, перш за все, любов до місця, де ти народився, сказав перше слово, зробив перший крок, виріс, знайшов вірних друзів, зустрів перше кохання, ступив у доросле життя.

     Куди б не закинула тебе доля, священним буде це місце, в яке завжди хочеться повертатися. Зветься воно малою Батьківщиною.

     Любов до Батьківщини є в серці кожного з нас. Просто хтось це відчуває гостріше і глибше. Інші ж у кругообігу повсякденного життя не замислюються про це. Але якщо біда чорним крилом накриє рідну землю, кожен стане патріотом Вітчизни. Коли ціла країна спаплюжена ворогом, горить у вогні, стогне від болю, зяє в німому крику воронками від вибухів снарядів і бомб, тоді всі «я» зливаються в одну потужну силу опору. Кожен патрон дорожче останнього шматка хліба. Кожен літр пального для танка або літака цінується вище останнього ковтка води. А Батьківщини честь дорожче життя. І це дійсно так!

     Малі Батьківщини зливаються в цілу країну, до якої кожен її громадянин відчуває піднесені почуття — патріотизм, гордість, захоплення. Подорослішають юнаки та дівчатка і розлетяться по світу в пошуках кращого життя. Багато з них осядуть на чужині, створять сім'ї, бізнес. Проживуть життя насущними проблемами. І раптом настане той момент, коли спогади про Батьківщину щемом прохопляться в серці. У вухах задзвенить дзвін маленької сільської церкви, загомонить налите стиглим зерном колосся на вітрі, заливчасто заспівають солов'ї, заплюскотить прозора сільська річечка. Рідна земля голосом матері покличе додому і буде терпляче чекати повернення під свої шати своїх дітей.

Історія виникнення та затвердження державного герба

Історія становлення й утвердження Державного прапора України

Історія України за 10 хвилин

Хто такий Бандера і чому його так бояться наші вороги?

Історія легендарної пісні "Ой, у лузі червона калина..."

До уваги усіх, хто цікавиться історією нашої країни❗️

Освітній Хаб Хмельниччини повідомляє про відновлення роботи дистанційних курсів з вивчення історії України!

Реєстрацію на курси вже відкрито.

Навчання здійснюватиметься дистанційно. 

Реєстрація за посилянням

Організатор курсів - Комунальна установа Хмельницької міської ради  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

 

Вхід для адміністратора