6-Й ТИЖДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН: РОЗКЛАД І ТЕМИ УРОКІВ ДЛЯ 1-11 КЛАСІВ

Дата: 12.05.2020 08:56

Розпочинаємо новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн. Сьогодні на уроки чекаємо всіх учнів з 1 до 11 класу. Відео для вас вже заплановано на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE

9:00 - розпочинаємо уроки для 1-4 класів. Після наполегливої праці на вас чекає винагорода - захопливі мультики про Україну та світ довкола. Щоб було зручніше, одразу переходьте на потрібний вам список відтворення, де всі уроки згруповані по днях та класах:

1 клас  – bit.ly/USO1class

2 клас  – bit.ly/USO2class

3 клас  – bit.ly/USO3class

4 клас  – bit.ly/USO4class

10:00 - стартують уроки для 5-11 класів. Нагадуємо, що ви можете завчасно відкрити потрібне вам відео, а воно автоматично почнеться за розкладом. Ось посилання на списки відтворення для класів базової та старшої школи:

5 клас – bit.ly/USO5class

6 клас – bit.ly/USO6class

7 клас – bit.ly/USO7class

8 клас – bit.ly/USO8class

9 клас – bit.ly/USO9class

10 клас – bit.ly/USO10class

11 клас – bit.ly/USO11class

Традиційно у прикріпленні розклад на наступний тиждень з темами до кожного уроку.