Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 28.05.2020 08:56

Закінчується 2019/2020 навчальний рік. На  базі Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім. О. Романенка в актовій  залі 27 травня  2020 року відбулась нарада керівників  закладів  загальної середньої освіти виконавчого  комітету Старосинявської селищної ради.

З питанням про організацію завершення 2019/2020 навчального  року в освітніх закладах  громади виступив начальник  відділу  О.М. Пузирук. Про методичні  рекомендації керівникам ЗЗСО щодо оцінювання навчальних  досягнень учнів розповіла завідувач  методичним  кабінетом відділу Л.В. Дацюк. Також обговорили питання про затвердження обліку трудової  діяльності  працівниками в  електронній  формі. Ознайомила учасників наради з інформацією методист методичного кабінету з кадрових питань С.В. Гринчук.

Також було обговорено ряд поточних питань, які виникали в ході наради.