Через карантин в Україні скасують ДПА в 4 та 9 класі

Дата: 27.03.2020 12:36

Цього року учні 4 та 9 класів не будуть складати Державну підсумкову атестацію. Іспити скасували через карантин, який триватиме щонайменше до 24 квітня.

Міністерство освіти і науки скасувало Державну підсумкову атестацію для учнів 4 та 9 класів через карантин. Про це під час онлайн-трансляції повідомила в. о. міністерки освіти Любомира Мандзій.

За її словами, якщо навчальний рік в Україні продовжать і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес триватиме до 1 липня.

Додамо, що учні 4 класу мали складати ДПА з української мови (+читання), математики та з мови нацменшини. Натомість учні 9 класу мали складати українську мову, математику та один із інших навчальних предметів за рішенням школи.
Навчальний рік для випускників 11 класів триватиме до моменту видачі їм документів про освіту, а терміни вступної кампанії перенесуть або на липень-серпень, або на вересень-жовтень
.