Віват 2019

Дата: 01.06.2019 15:50

Напоєна весняним сонцем, вмита небесною росою, викохана в піснях Старосинявщина вітає гостей на щорічному святі вшанування молодих обдарувань на мистецько-освітянській акції «Віват», яка відбулася 31 травня у районному Будинку культури.

Щедра весна з року в рік вплітає в пишний вінок суцвіття неповторних дитячих досягнень.  Свято традиційно проводиться на кінець навчального року, ніби підбиває підсумки і є яскравими кульмінаціями усіх творчих досягнень талановитих та обдарованих дітей Старосинявщини

На освітянське свято  були запрошені:

• Здебський Віталій Едуардович – селищний голова.
  • Франчук Василь Володимирович – голова Старосинявської районної державної адміністрації.
  • Олійник Василь Васильович – голова Старосинявської районної ради.
  • Попик Олександр Федорович – проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  • Пузирук Олександр Миколайович – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Призерам Всеукраїнських, обласних, районних етапів олімпіад, конкурсів, змагань було вручено грошові премії та сертифікати.

Музичними номерами учасників свята вітали вихованці Старосинявської  мистецької школи.

На завершення свята всіх дітей пригостили морозивом.