Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти Старосинявської громади

Дата: 27.01.2021 14:04

26.01.2021р. на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

В роботі наради взяли участь: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури,виконавчого комітету Старосинявської селищної ради О.М.Пузирук, заступник начальника відділу освіти Н.В.Сивопляс, головні спеціалісти відділу освіти та представники Держпродспоживслужби.

Під час наради було обговорено наступні питання:

1. Організація дистанційного навчання в період локдауну.

2. Організація харчування дітей та дотримання санітарно- гігієнічних та санітарно- протиепідемічних вимог у закладах освіти.

3. Особливості дотримання вимог Нового Санітарного регламенту

4. Оформлення документів (свідоцтв) про закінчення закладу освіти випускниками 9 та 11 класів Старосинявської громади

5. Різне

Начальник відділу освіти О.Пузирук підвів підсумки наради та окреслив головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації освітнього процесу. Наголосив на забезпеченні керівниками особистого контролю за підготовкою учнів 11 класів до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.