Дякую за життя – більше ніж просто слова!!!

Дата: 08.06.2021 19:37

07.06.2021 р. у приміщенні Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім. О. Романенка було проведено перший етап вакцинації працівників освітньої галузі американською вакциною – «Pfizer».

Мобільною бригадою Старокостянтинівської міської ПМСД було провакциновано 102 працівники освітньої галузі.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради в особі начальника О.Пузирука висловлює подяку селищному голові В.Здебському, першому заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Попику, головному спеціалісту Ю.Чемерису, директору Старосинявського НВК О.Ткачуку, медичній сестрі І.Мазурець , мобільній бригаді та усім працівникам за належне виконання обов’язків та плідну співпрацю.

Бережіть себе: лишайтеся вдома, дотримуйтеся правил гігієни та звертайтеся до лікаря при перших симптомах!