A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Стартує реєстрація на пробне ЗНО

Дата: 04.01.2022 09:46
Кількість переглядів: 127

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яка проходитиме на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня.

Пробне тестування проводиться з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання , структурою та змістом тестового зошита.

Також учасники пробного ЗНО зможуть отримати результат тестування, психологічно налаштуватися на проходження тестування та навчитися ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.

Участь у пробному тестуванні платна. У поточному році вартість здачі одного тестового тесту коливається від 213 до 309 грн залежно від регіону проживання учасника.

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

19 березня учасники тестування зможуть скласти пробний тест з української мови або української мови та літератури.

26 березня випускники зможуть пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов (англійської, іспанської, німецької чи французької).

Для реєстрації кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін та PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Також не пізніше 25 січня необхідно сплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де буде вказано адреси пунктів проведення кожного з обраних тестувань.

Після проходження пробного тестування з обраних предметів у пунктах тестування учасники також зможуть ознайомитись з матеріалами інших тестувань, які будуть утримуватись на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Для визначення результатів протягом трьох днів після кожного тестування учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту у бланках відповідей, у спеціальний сервіс .

Після внесення відповідей у ??спеціальний сервіс 25 березня на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови та літератури, а 1 квітня – з іншого навчального предмета.


« повернутися

Вхід для адміністратора