A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Учителям надали матеріали з розвитку медіаграмотності

Дата: 28.12.2021 10:56
Кількість переглядів: 101

Міністерство культури та інформаційної політики пропонує освітянам для роботи проєкт із медіаграмотності «Фільтр», у якому зібрана корисна інформація про критичне мислення для педагогів та дітей.

Про це у своєму каналі Телеграм написав міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, проект МКІП з медіаграмотності «Фільтр» безкоштовно і доступно зібрав окремий розділ корисної інформації для вчителів та учнів.

«Пропоную ознайомитися і впроваджувати у себе на заняттях (чи вдома з дітьми) уроки з медіаграмотності. Це навичка, яка має бути «за замовчуванням» у сучасному світі. Бережіть себе і не дайте фейкам себе спіймати», – закликав Олександр Ткаченко.

Міністр розповів, що розділ містить численні курси, наприклад, курси з медіаграмотності для дітей від GOOGLE або «Школа критичного мислення від четвертого брата» про базові інструменти в пошуку інформації і розвитку критичного мислення.

Також педагоги знайдуть у ньому допоміжні матеріали для вчителів та старших класів від Шведського інституту – тулкіт «Фейк ≠ факт» та матеріали «Як аналізувати медіа критично» з наочними прикладами, як виявляти маніпуляції, у тому числі у відео і фото, як розпізнати пропаганду.

Окрім того, доступними для користувачів є посібник для юних журналістів, декілька посібників для вчителів, у тому числі в мистецтві, та багато іншого.

«Що особливо тішить: серед зібраних матеріалів є курси і для молодших класів, і для старших. А також для вчителів і викладачів», – наголосив Олександр Ткаченко.


« повернутися

Вхід для адміністратора