A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Зі святом, дорогі освітяни!

Дата: 02.10.2022 08:30
Кількість переглядів: 45

Шановні працівники закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, закладів позашкілля та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти!

Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Професійні здобутки педагогів, якісна підготовка випускників закладів освіти, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта Старосинявської ТГ постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекарі і бухгалтери, помічники вихователів і прибиральники. Дякую, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю.

Шановні освітяни! Від імені відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету та профспілкової організації працівників освіти бажаємо Вам, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми, і педагогічна свобода у Вас буде у повсякденному житті.

Ми - непереможні!!!

Слава Україні!!!

З повагою начальник відділу освіти,

молоді, спорту, культури

виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

Олександр ПУЗИРУК

Голова профспілкової організації

працівників освіти Валентина НІКОЛАЄЦЬ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора