Дата: 29.12.2022 14:52

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2022 року. Проходив він дещо в незвичних для нас умовах – онлайн, але це ніякою мірою не може вплинути на результати вашої наукової діяльності. Участь у конкурсі-захисті МАН відкриває перед вами нові горизонти, ви не просто збагачуєте свої знання, вчитеся науково мислити і викладати свої думки, ви вчитеся ставити перед собою певні цілі і вчитеся досягати їх власною працею, ви розширюєте коло своїх друзів, міцнієте морально, самовдосконалюєтеся та самоутверджуєтеся. Тож сміливо вперед.

Визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України серед здобувачів освіти Старосинявської селищної ради. Цьогоріч на розгляд журі було подано 20 робіт у 10 відділеннях МАН. Конкурс проходив у три етапи: заочне оцінювання робіт, постерний захист та участь у науковій конференції. За підсумками усіх випробувань перемогу здобули:

- у відділенні мовознавства Ніколаєць Дарія, здобувачка освіти Старосинявського ліцею імені Олександра Романенка (секція англійської мови);

- у відділенні математики Богомол Леся, здобувачка освіти Адампільського ліцею (секція прикладної математики);

- у відділенні філософії та суспільствознавства Козійчук Вікторія, здобувачка освіти Адампільського ліцею (секція релігієзнавства) та Демчишина Евеліна здобувачка освіти Старосинявської гімназії №2 (секція психологія);

- у відділенні наук про Землю Цехмістер Даніела, здобувачка освіти Пасічнянського ліцею імені Ігоря Русого (секція географії та ландшафтознавства);

- у відділенні економіки Ніколаюк Ганна, здобувачка освіти Пасічнянського ліцею імені Ігоря Русого (секція прикладна макро- та мікро економіка);

- у відділенні екології та аграрних наук Лотишко Вікторія , здобувачка освіти Адампільського ліцею (секція охорона довкілля та раціональне природокористування).

​Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.