Відбувся Чемпіонат області з лижних перегонів

Дата: 15.02.2023 09:58

10.02.2023 р. на базі з лижного спорту в с. Хотьківці (Красилівської ОТГ), де працює старший тренер області Штунь М.С.

В змаганнях брали участь спортсмени Красилівської та Старосинявської ОТГ Старосинявської ДЮСШ Пилявського ліцею.

Змагання проходили у трьох вікових групах: 2011 р.н. і молодші, 2010-2009 р.н. і 2008-2007 р.н. хлопців і дівчат відповідно на дистанціях 1 км. і 2 км.

За результатами змагань наші спортсмени молодшої групи показали високі результати.

Молодша група хлопці:

I місце - Сторожук Владислав,

ІІ місце - Бондар Андрій,

IV місце - Бойко Богдан.

Молодша група дівчата:

І місце - Ільчук Мар'яна.

Середня група хлопці:

І місце- Дерезан Ілля,

Середня група дівчата:

І місце- Ільчук Аліна,

ІІІ місце- Бондар Каріна,

V місце- Фарбатюк Ангеліна.

Старша група дівчата:

І місце - Сторожук Тетяна,

ІІ місце- Худик Маріанна,

ІІІ місце- Загоруйко Софія.

Команда Старосинявської ДЮСШ за підсумками зайняла І загальнокомандне місце.

Дякуючи обласному управління спорту спортсмени були нагородженні грамоти і медалі. Також велика подяка мерії м. Красилова за цінні подарунки. До нагородження долучилися місцева територіальна громада - усіх учасників пригощали солодощами.

За підсумками змагань сформовано збірну команду області, яка буде брати участь у Чемпіонаті України з лижних гонок у Львівській області на базі Параолімпійського спорту в с. Яворів.

До збірної увійшли такі спортсмени: Сторожк Владислав, Дерезан Ілля, Ільчук Аліна, Лісобой Дарина, Бондар Каріна, Сторожук Тетяна, Худик Маріанна.

Велика подяка батькам спортсменів за підтримку, а також усім, хто долучився до проведення змагань. Бажаємо усім нових перемог на лижні бути здоровими, миру і перемог.

Слава ЗСУ! Слава Україні!