14 березня - День добровольця України.

Дата: 14.03.2023 10:16

В цей день ми вшановуємо хоробрих чоловіків і жінок, які стали на захист України.

«Відданість. Рішучість. І щире прагнення захищати Батьківщину. Щодня. Щосекунди. Українці демонструють всьому світу, що означає - бути добровольцем. Насамперед, у героїчних боях на передовій. У цілодобовій волонтерській праці. Допомогою в тилу. За покликом серця, заради перемоги. Ворог хоче нас зламати, але нація добровольців - непереможна. Сьогодні всі ми, як ніколи, згуртовані і боремося за свою незалежність,» - написав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Маємо за честь навчатися та працювати в освітньому закладі, названому на честь нашого земляка, добровольця батальйону «Донбас» Олександра Трохимовича Романенка, який загинув, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.

Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять усіх добровольців, які поклали своє життя на вівтар боротьби з агресором.

З промовою до усіх присутніх звернулися начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук, вчителька історії Олена Нестерук. Учні поклали квіти до меморіальної дошки.

З Днем українського добровольця! Перемоги Україні у цій боротьбі!