«Перший крок у науку» у Старосинявській громаді

Дата: 16.03.2023 10:19

Мала академія наук дає учням перший досвід наукової діяльності, допомагає юним науковцям ставити перед собою цілі та досягати їх, відкриває нові горизонти та збагачує знання.

Сьогодні, 16 березня 2023 року відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку». У заході взяли участь 9 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Старосинявської селищної ради. До вітального слова була запрошена заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Сивопляс Наталія Володимирівна. Методистом по роботі з обдарованою молоддю Старосинявського Будинку творчості школярів Гринь Іриною Володимирівною проведено належну підготовку та проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів.

Переможцями, за підсумком оцінювання, журі обрали:

-у відділенні мовознавства Гавришко Марію здобувачку освіти Адампільського ліцею (секція англійська мова);

- у відділенні історії Остапчука Юрія здобувача освіти Адампільського ліцею (секція історичне краєзнавство);

-у відділенні фізики та астрономії Загоруйко Софію здобувачку освіти Пилявськогого ліцею (секція астрономія);

-у відділенні хімії та біології Загороднюк Наталію здобувачку освіти Пасічнянського ліцею імені Ігоря Русого (секція охорона здоров’я).

Переможці І етапу будуть представляти свої проєкти на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів у м.Хмельницький.