Нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 24.05.2023 08:57

23 травня  2023 року  в  актовій  залі Хмельницького  національного університету відбулось  урочисте нагородження переможців  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.  Участь у  відзначенні кращих  знавців шкільних наук взяли заступник  начальника Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА Дарія Басюк, інші високопосадовці.

Цьогоріч під час  ІІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад, І місце  вибороли – 68 учнів, ІІ місце – 147 учнів., ІІІ місце – 265 учнів Хмельниччини. Відповідно  до  розпорядження   голови Хмельницької ОВА переможці, які  посіли І та ІІ місця, отримали  грошову винагороду відповідно І місце – 2124,75 грн., ІІ місце – 1416,50 грн..

Серед  преміантів є  здобувачі освіти Старосинявської ОТГ, а  саме:

ІІ місце  у предметній олімпіаді з  біології здобув учень 8 класу Старосинявського  ліцею імені  Олександра  Романенка  Гедзун  Максим, вчитель Фесюк  Людмила  Іванівна;

ІІ місце з географії – учень  8 класу  Пасічнянського  ліцею імені  Ігоря  Русого Шкляр Олександр, вчитель Кривицька Галина Михайлівна.

Цьогорічними переможцями обласного етапу предметних олімпіад є також: ІІІ місце з географії – учень 9 класу Новосинявського  ліцею  Бондарчук  Роман, вчитель Ревнюк  Людмила  Валеріївна;

ІІІ місце з математики –учениця 8 класу Старосинявського  ліцею імені Олександра  Романенка  Манєкіна  Софія, вчитель Нестерук  Світлана Григорівна;

ІІІ місце  з географії – учениця 10 класу Пасічнянського  ліцею імені  Ігоря  Русого Телендій  Вікторія, вчитель Кривицька Галина  Михайлівна;

ІІІ місце  з англійської мови –  учениця 10 класу Старосинявського  ліцею імені  Олександра  Романенка Борматова Софія, вчитель Данілкович  Наталія Олександрівна.

Щиро  вітаємо переможців та  їхніх  наставників!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)