Проведено мистецьку-освітянську акцію «VIVAT» імені Ігоря РУСОГО

Дата: 29.05.2024 16:51

Фото без опису

Сьогодні відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради за сприяння Старосинявськокої селищної ради, депутатського корпусу проведено мистецьку-освітянську акцію «VIVAT» імені Ігоря РУСОГО.

Зі словами подяки та побажаннями звернулися секретар селищної ради Олександр ПУЗИРУК, перший заступник селищного голови Олександр ПОПИК,в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Наталія СИВОПЛЯС.

Цьогоріч номінантами акції стали 75 здобувачів освіти.

Подяками відділу освіти, молоді, спорту, культури відзначено 53 педагогічних працівники громади.

Зі сцени будинку культури звучали слова вдячності талановитим дітям, освітянам, батькам та Збройним Силам України!

«VIVAT» кращим!!!

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦

🇺🇦Слава ЗСУ!🇺🇦

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ!🇺🇦