Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020»

Дата: 13.12.2019 19:39

11 грудня на базі Старосинявського НВК проведено І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020» за номінаціями «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво»,  «Початкова освіта», «Хімія».

З вітальним словом виступив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури  Пузирук О.М.

В І етапі взяло участь 22 учасники які пройшли фахове тестування  та продемонстрували свою майстерність в своїй номінації. За підсумками журі конкурсу переможців І етапу, які захищатимуть  свої номінації в м. Хмельницькому на ІІ етапі, нагороджено дипломами та грошовою премією.

Переможці:

• Номінація «Хімія» - Мамич О.М. вчитель Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Номінація «Історія» - Шафінська Л.М. вчитель Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст.. №2
  • Номінація «Образотворче мистецтво» - Романенко Т.В. вчитель Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., гімназія» ім. О. Романенка
  • Номінація «Початкова освіта» - Городецька З.В. вчитель Старосинявської  гімназії №1.